Telefon - OFERTA


Jako Partner handlowy FreecoNet proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą telefoni internetowej VoIP oraz przetestowanie usług oferowanych przez FreecoNet S.A.FreecoNet to nowoczesna platforma telefonii internetowej, która umożliwia Ci dzwonienie za darmo do wszystkich Twoich bliskich, niezależnie od tego w jakim kraju mieszkają i jakiego operatora telekomunikacyjnego używają. To wszystko za pomocą zwykłego telefonu. Wystarczy, że Ty i osoby, do których chcesz dzwonić za darmo, posiadają dostęp do Internetu i przyłączą się do FreecoNet.

Do wszystkich spoza FreecoNet będziesz dzwonił po bardzo niskich stawkach. A specjalna usługa TelArena za każdym razem gdy wykręcisz numer telefonu, automatycznie sprawdzi i wybierze dla Ciebie operatora, który zrealizuje Twoje połączenie najtaniej.

Z FreecoNet można korzystać także za pośrednictwem telefonu komórkowego, posiadając odpowiednio do tego przystosowany aparat, bądź korzystając z usługi Wdzwoń się.

Zalety FreecoNet
  • brak zobowiązań, nie podpisujesz umowy
  • nie musisz zmieniać numeru, możesz przenieść swój numer od obecnego operatora a wszystkie formalności związane z przeniesieniem załatwimy za Ciebie
  • darmowe rozmowy między użytkownikami FreecoNet
  • TelArena, rewolucyjna "giełda operatorów", dzięki której Twoje połączenie jest zawsze realizowane przez operatora, który oferuje najniższą stawkę
  • połączenia międzymiastowe po cenach lokalnych
  • tanie połączenia międzynarodowe, ceny zaczynają się już od 0,03 zł za minutę połączenia
  • naliczanie sekundowe
  • kontrola przez przyjazny i przejrzysty panel użytkownika www
  • szereg usług dodatkowych, jak np. Wirtualny Fax Call Center, Rejestrator rozmów, Integracja z www
Szczegółowy cennik połączeń i usług na stronie FreecoNet

Przetestuj już dziś usługi przez okres 1 miesiąca. Przez ten czas nie są pobierane opłaty za konta użytkowników oraz numery telefoniczne: miejskie i wewnętrzne oraz pozostałe usługi. Aby przetestować FreecoNet, konieczne jest posiadanie indywidualnego loginu i hasła. Możesz je uzyskać rejestrując się tutaj. Jeśli nie zdecydujesz się na naszą usługę wystarczy przestać z niej korzystać. Zgodnie z regulaminem po upływie 3 miesięcy konto zostanie usunięte bez żadnych konsekwencji finansowych ani roszczeń ze strony FreecoNet.
Copyright (C) by KP SERWIS, Wszelkie prawa zastrzeżone