Outsourcing informatyczny

Z usług Outsourcingu coraz częsciej korzystają firmy prowadzące działalność w branży IT. Jest to prosta i skuteczna forma zmniejszenia kosztów związanych z obsługą sprzętu i systemu informatycznego. Outsourcing polega na odłączaniu się w pewien sposób od strony technicznej związanej z opieką nad systemami informatycznymi poprzez zlecenie części zadań innej firmie.

Naszą ofertę kierujemy głównie do firm i osób fizycznych, które potrzebują profesjonalnych usług związanych z administracją systemami internetowymi, serwerami, wdrażaniem systemów teleinformatycznych oraz projektowaniem aplikacji i systemów sieciowych. W ramach usług outsourcingu możesz zlecić nam różnego rodzaju zadania, w tym między innymi instalację, konfigurację i administrację serwerami opartymi na systemach Windows/Linux. Realizujemy zarówno zlecenia jednorazowe (np. przygotowanie nowego serwera do określonych celów, konfigurację systemów dla serwerów hostingowych) jak i umowy polegające na stałej administracji i opiece technicznej nad systemem klienta. Zapewniamy atrakcyjne warunki oraz profesjonalne podejście do wszystkich powierzonych nam zadań. Jesteśmy bardzo elastyczni, a w przypadku stałej współpracy możemy zaproponować bardzo korzystne ceny.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą bądź uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt na adres pawel@kpserwis.com.pl. Po przeanalizowaniu Państwa wymagań sporządzimy indywidualną wycenę wraz ze szczegółowym opisem i zakresem zadań do wykonania.

Copyright (C) by KP SERWIS, Wszelkie prawa zastrzeżone